سفارش تبلیغ
صبا
درباره ما
منوی اصلی
لینک دوستان
ویرایش
پیوندهای روزانه
نویسندگان
مطالب پیشین
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
وصیت شهدا
وصیت شهدا
کاربردی
ابر برچسب ها
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :23
  • بازدید دیروز :25
  • کل بازدید :344535
  • تعداد کل یاد داشت ها : 204
  • آخرین بازدید : 97/8/23    ساعت : 11:41 ع

به گزارش «شیعه نیوز» ، رژیم آل سعود در تلاش برای کمک به خاندان آل خلیفه برای

سرکوب تظاهرات مسالمت‌آمیز شهروندان بحرینی، با افزایش نیرو‌ها و تجهیزات زرهی خود همچنان به سیاست تخریب مساجد در این کشور ادامه می‌دهد.

نیرو‌های آل سعود که از چند ماه گذشته با لشکر‌کشی به بحرین، نیرو‌های آل خلیفه را در کشتار و بازداشت فعالان رژیم کمک کرده، در هفته‌های گذشته شماری از مساجد و اماکن مذهبی شیعیان بحرین را در آستانه ماه مبارک رمضان تخریب کردند.
در همین راستا، شیخ "عیسی قاسم " روحانی برجسته بحرینی روز گذشته پس از برگزاری نشستی در سنابیس در غرب منامه، با انتشار بیانیه‌ای هتک حرمت و تخریب مساجد و امکان مذهبی از سوی نیروهای امنیتی تحت حمایت عربستان سعودی را محکوم کرد.
وی همچنین بر لزوم احترام کامل به امکان مذهبی تاکید کرد و از مقامات بحرینی خواست هرگونه تبعیض نژادی در این کشور منطقه خلیج فارس را متوقف کنند.

نعیم قاسم از دولت خواست تا همه مساجد و امکان مذهبی تخریب شده از سوی نیروهای سعودی و بحرینی در سرکوب ماه‌های اخیر در این کشور را بازسازی کند.

شبکه تلویزیونی پرس‌تی‌وی گزارش داد هزاران نفر از مردم بحرین از اواسط ماه فوریه با برگزاری اعتراض‌های گسترده، پایان حکومت سلطنتی آل خلیفه را خواستار شده‌اند. آل خلیفه در 40 سال اخیر قدرت را در بحرین در دست داشته است. نیروهای رژیم بحرین از زمان آغاز سرکوب اعتراض‌های ضد رژیم در این کشور، دست‌کم 52 مسجد و بیش از 500 مکان مذهبی را تخریب کرده‌اند.

عربستان سعودی و امارات متحده عربی در اواسط ماه مارس برای کمک به رژیم منامه به منظور سرکوب معترضان ضد رژیم، نیروی نظامی به بحرین اعزام کردند. فیلم الصاق شده مربوط به جدیدترین مسجدی است که تخریب شد.

 
برچسب ها : بیداری اسلامی + بحرین  ,


      

رژیم آل‌سعود که در بحرین دست به اشغالگری زده و این کشور را به عنوان حیات خلوت خود می‌نگرد و مدام ایران را به دخالت در امور داخلی کشوری که خود اشغال کرده است متهم می‌کند، این بار از زبان الفیصل دست به فرافکنی در خصوص برنامه هسته‌ای ایران زده و تمایل کشورش برای دست‌یابی به تسلیحات هسته‌ای را پشت پرده مخالفت با برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز کشورمان پنهان ساخت.
برچسب ها : بیداری اسلامی + بحرین  ,


      

شعر خوانی آقای سید حمیدرضا برقعی در دیدار شعرای آئینی با رهبر انقلاب

بر روی عکس زیر کلیک کنید.

      

برای دریافت اخبار  به سایت http://www.shia-news.com

مراجعه کنید

      


پیامهای عمومی ارسال شده

+ به ما هم سری بزنید